- Reklama -hobby

Pánové, potěšte svou drahou polovičku krásnou květinou či přáníčkem k Valentýnu

spot_img

Dne 14.02. slavíme svátek svatého Valentýna, ke kterému neodmyslitelně patří kytičky, sladkosti a další milé dárky, kterými s láskou obdarováváme své milované polovičky a chceme je jimi potěšit. Pokud byste chtěli letos zvolit trochu jinou cestu, jak svou partnerku potěšit, můžete využít například rozvoz květin Florea.

V internetovém obchodě je možné objednat si kytici, která se vám líbí nejvíce a zadat adresu, případně také vzkaz, který ke kytici přiložíme. Ze všeho nejoblíbenější květinou je červená růže, která značí oddanost a lásku. V nabídce tak naleznete například odrůdu Ever Red s obřím XXL květem, Red Naomi, Rhodos, Explorer a další. Doručení květin proběhne ve Vámi zvoleném čase a na adresu, kterou uvedete do objednávky. Ke kytici je možné přiložit také vzkaz, který potěší.

Popřejte krásného Valentýna květinou a zamilovanou zprávou

K projevům lásky je vhodný čas každý den, existují však příležitosti, které k tomu vybízí více, než kdy jindy. Takovým dnem je i 14. únor, kdy spousta zamilovaných dvojic slaví svátek svatého Valentýna. K této příležitosti nakupují pánové květiny pro své partnerky, avšak ruku na srdce, stalo se vám někdy, že jste na květinu zapomněli a měli tichou domácnost? Využijte nabídku od Florea, která nabízí rozvoz květin na objednávku.

Kytici dle vašeho výběru je možné objednat již od 08. února, doručena bude kdy jindy než na svátek svatého Valentýna. S kytičkou je samozřejmě možné poslat partnerce také vzkaz, kterým vyznáte lásku a potěšíte ji na srdci. Pokud nejste duší romantik a sladké rýmy vás nenapadají, inspirujte se a využijte třeba jeden ze 14 nejkrásnějších vzkazů.

Vyjádřete svou lásku jinak než slovy, obdarujte svou drahou milým vzkazem a květinou

Slavíte svátek svatého Valentýna, došly vám však nápady na to, jak svou milou potěšit? Vyzkoušejte rozvoz květin na objednávku, který bude realizován přesně v den svatého Valentýna. Florea.cz nabízí bohatý výběr květin. Na tento den jsou nejoblíbenější kytice z rudých růží, které vyjadřují lásku a vášeň.

Pokud víte, že vaše partnerka neočekávané události nevítá s velkým nadšením, pošlete jí zamilovanou SMS zprávu, která bude mimo jiné o donášce květin informovat. Díky tomu předejdete nechtěným událostem, zároveň však splníte očekávání každé ženy, která se chce cítit milována. Dejte ženě vzkazem najevo, že je tou jedinou, a kterou myslíte.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora