- Reklama -hobby

Geodetická kancelář Uherský Brod s.r.o. nabízí služby i mimo Uherskohradišťska

spot_img

Mít profesionálního partnera se vyplácí v jakékoli oblasti. To proto platí i v případě, že hledáte poskytovatele geodetických prací, který je spolehlivý, erudovaný a má bohatou praxi. Právě takovým je společnost Geodetická kancelář Uherský Brod s.r.o.

Kvalitní a profesionální služby

Geodetická kancelář Uherský Brod s.r.o., kterou najdete na adrese Horní Valy 2074 v Uherském Brodě, nabízí svým zákazníkům mnohé geodetické služby. Jde především o vyhotovení geodetického plánu, vytyčení hranic parcel a inženýrskou geodézii.

Geodeti vám vyhotoví geodetický plán pro dokončení budovy pro kolaudaci, rozdělení pozemku, zřízení věcného břemene, zpřesnění průběhu hranice mezi vlastníky, na výzvu katastrálního úřadu. Geodetický plán je technickým podkladem pro zápis změny na nemovitosti do katastru nemovitostí a neoddělitelnou součástí příslušné listiny, dle které má být proveden zápis do katastru nemovitostí.

Pokud se podíváme na vytyčení hranic parcel, geodeti Uherský Brod nabízí odborné vytyčení hranic parcel pro fyzické i právnické osoby, velké lesní celky i pozemkové úpravy.

Obsáhlá inženýrská geodézie i mimo Uherskohradišťsko

Všechny služby nabízí Geodetická kancelář Uherský Brod s.r.o. i mimo Uherskohradišťsko, kdekoli po ČR.

Co se týče inženýrské geodezie, společnost nabízí výkon funkce odpovědného geodeta a poradenskou činnost v oblasti inženýrské geodezie, vytyčování stavebních objektů, zaměření skutečného provedení staveb, vytyčování, zaměřování a zpracování inženýrských sítí, měření parametrů jeřábových drah, zpracování výsledků v digitální formě s propojením na GIS, digitální 3D model terénu, vyhotovení map velkých měřítek, vyhotovení podkladů pro projekční činnost, zaměření a výpočet kubatur, sledování posunů a deformací, mapovací práce, základní mapy závodů.

Podívejte se na kompletní informace i kontakty na geodetub.cz. S kvalitou služeb i přístupem společnosti budete jistě spokojeni.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora