- Reklama -hobby

Jak betonové žumpy přispívají k udržitelnosti a ochraně životního prostředí?

spot_img

Všichni víme, že betonové jímky a žumpy slouží k zachytávání odpadních vod z nemovitostí všude tam, kde není možné používat obecní kanalizaci. Díky tomu se nečistoty, které produkujeme, nedostávají do volné přírody, spodních vod a jsou chráněny. Víte ale, jak dál se dá betonová jímka využít?

Betonové jímky a jejich vysoká životnost

Předností betonové jímky je, že má velmi vysokou životnost, a tak není potřeba vyrábět novou už např. za deset, dvacet let. V porovnání s plastovou je ekologičtější a také déle vydrží, je pevnější, neporuší ji spodní vody ani zemní tlak.

Díky speciálním směsi betonu, které kvalitní spolehlivé jímky mají, jsou absolutně nepropustné, a tak se z nich nic, co by mohlo krajinu znečistit, nedostane. O tom vám mohou společnosti vyrábějící jímky doložit patřičné certifikáty.

Pokud se nemovitost s plynoucím časem napojí na nově vybudovanou kanalizaci, je možné, aby jímka byla využita na zachytávání dešťové vody. Můžete ji pak využít na klasické polévání záhonů, truhlíků, trávníků a vracet ji zpět do přírody.

Obraťte se na zkušenou společnost

Aby vám jímka Ostrava nebo v jiném městě sloužila, jak má, je důležité koupit ji u ověřené společnosti, které této práci rozumí. Takovou najdete na webových stránkách beton-zumpy.cz. Jedná se o společnost Žumpy – STAV s.r.o. z Dolnej Breznice s provozovnou v Horovciach.

Zeptat se na cokoli, co potřebujete, se dá buď telefonicky na telefonním čísle +420 606 961 122, na e-mailové adrese info@beton-zumpy.cz nebo prostřednictvím vyplněného formuláře, v němž popíšete, která betonová jímka vás zajímá, nebo s čím chcete poradit.

Betonové jímky Olomouc ve vysoké kvalitě jsou vám nadosah. Společnost je nejen vyrábí, ale také přiveze až na místo určení a usadí do vámi připravené jámy. Více na beton-zumpy.cz.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora