- Reklama -hobby

Zakázkové truhlářství vám zhotoví tu nejlepší kuchyni na míru

spot_img

Uvažujete už pár let, že je načase vyměnit starou kuchyňskou linku za novou, ale v nabídce klasických prodejců nábytku nebo hobby marketech si nemůžete vybrat? Mnozí chceme v kuchyni praktické vychytávky, nebo mít skříňku např. uvnitř jinak řešenou, než ji můžeme koupit „na každém rohu“. Ve všem vám pomůže zakázkové truhlářství.

Oslovte zkušenou společnost a nechte si poradit

Můžete si být jistí, že truhlářství s mnohaletou tradicí má za sebou obrovskou praxi a velké množství získaných zkušeností. V případě moderního truhlářství, které jde s dobou, si můžete být jisti i pravidelným zájmem o novinky na poli výroby nábytku, kuchyní na míru, vestavných skříní atd. Díky tomu mohou zákazníkům nabídnout to, co je moderní vyrobeno s ohledem na nejmodernější poznatky a zkušenosti.

K precizním firmám v tomto oboru patří společnost TRUZAM, která sídlí v Čelákovicích u Prahy. Zaměřuje se na zakázkové truhlářství, a to už od roku 1992. Hlavní činností je výroba nábytku, specializuje se na kuchyně na míru, obývací stěny, schodiště i jiný nábytek. Své služby nabízí toto truhlářství v Praze a v okolí 50 km. 3D náhled je tady samozřejmostí a zpracování cenové nabídky zcela ZDARMA.

Proč kuchyně na míru?

V první řadě si můžete splnit se o tom, jak bude vaše kuchyně vypadat. Ať už chcete pestrost, extravaganci, modernu nebo strohost severského stylu, máte ji mít. Truzam.cz klade důraz na to, aby výroba nábytku vycházela z přání klienta.

Kuchyně na míru vám umožní využít prostor na maximum, mít šuplíky velké přesně dle vašich potřeb, umístit do kuchyně drátěný program, prosklená či plná dvířka, úchyty matné nebo lesklé, otevírání zmáčknutím nebo třeba tichý dojezd při zavírání zásuvek. Vyšší osoby si mohou spodní skříňky linky nechat vyrobit vyšší tak, aby se jim maximálně dobře pracovalo. Rádi vám zde také poradí, stačí se zeptat.

Podívejte se na Truzam.cz a zjistěte více. Se společností budete jistě spokojeni.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora