- Reklama -hobby

Klempířství Petr Šíma Sušice patří k nelepším v regionu. Pomůže vám s čímkoli

spot_img

Znáte šikovného a zručného klempíře, který své práci rozumí, má ji rád, a tak u jeho výrobků na první pohled poznáte, že je pro něj práce zároveň zábavou. K tomu patří i zdokonalování se v oboru, sledování trendů, zájem o to, co zákazníci vítají. Toto vše vám v Sušici i jejím okolí nabízí klempířství Petr Šíma. Jde o rodinné klempířství, kdy své dovednosti a znalosti předává otec na syna.

Služby, které od klempíře oceníte

Pan Šíma pracuje s plným nasazením a svým klientům vždy odevzdává práci nebo zboží v té nejlepší kvalitě. Poptávat můžete klempířské práce, převážně jde o zakázkovou výrobu. V nabídce je široká paleta dostupných materiálů, můžete si vybrat, z čeho chcete výrobek zhotovit. Výroba a montáž zahrnuje např. venkovní parapety, okapnice zídek balkonů, okapové systémy v kulatém i hranatém provedení… Z materiálů je používána ocel, pozinkované plechy, plechy z lehkých slitin kovů. Zajímavá je i pestrá barevná škála povrchů dodaných plechových výrobků.

Instalace hromosvodů

Společnost se zaměřuje i na hromosvody. Zajišťuje instalaci hromosvodového systému, na tuto činnost mají ze zákona požadovanou atestaci. Používány jsou hromosvodové materiály z mědi, pozinkované oceli a AIMgSi slitiny.

Dílenská výroba na zakázku

Dílenská výroba na zakázku zahrnuje mnoho činností. K těm speciálním patří vyplechování ložného prostoru automobilů např. pro přepravu masných výrobků, vylézáková okna (střešní okna) na míru, dále klasické klempířské prvky i atypické a rozsáhlé zakázky. Jde o římsy, závětrné listy, parapetní plechy na míru, lišty ke zdi, úžlabí…

Objednat je možné i kryty digestoří a odkouření spotřebičů, oplechování krbových vložek na rozvod teplého vzduchu, plechové pece do kachlových kamen, popelníky, oplechování dveří a poklopů…

Více informací najdete na klempirstvi-sima.cz.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora