- Reklama -hobby

I na relativně malé zahradě se můžete skvěle sportovně vyžít. Jak na to?

spot_img

Mnoho z nás nemá to štěstí, že bychom měli zahradu o rozměrech 1 000 m2. I na hodně menší zahradě si však můžete dopřát spoustu zábavy, sportu a relaxu. Stačí mít pár kusů vybavení, s nimiž se budete moct protáhnout, i si zasportovat.

Trampolína – potěšení pro malé i velké

Skvělou možností, jak ze sebe vybít energii, jak se nadopovat energií a jak zároveň spálit spoustu kalorií, je trampolína. Pokud vyberte kvalitní kus s dostatečnou nosností, směle můžete skákat i vy, dospělí. Každý model musí mít zakryté pružiny tak, aby se nohy nemohly dostat mezi ně. Hrozilo by riziko vážného zranění. Kvůli dětem, ale i svému bezpečí, je lepší mít trampolínu opatřenou uzavíratelnou sítí kolem dokola.

Upevněte ribstoly kdekoli pod stříšku

Bezvadnou pomůckou, na kterou se v posledních letech zapomíná (až na školní tělocvičny), jsou ribstoly. Můžete je umístit do pokoje dětí, ale i ven na zeď, která je skrytá před deštěm. Dřevěné ribstoly s kvalitní povrchovou úpravou mohou viset venku, a stejně jako zahradní nábytek, budou dlouho sloužit k vašemu uspokojení. A když budou potřebovat tu a tam ošetřit, za službu, kterou udělají vašim zádům i svalům břicha, nohou, rukou… to určitě stojí.

Odpočiňte si ve vířivce

Bazén s nafukovacím lemem vám může být skvělým pomocníkem v horkých dnech, kdy si chcete zároveň zaplavat, odlehčit kloubům, nebo si zacvičit ve vodě s přispěním jejího přirozeného odporu pohybu těla. Kdykoli během dne či večer si pak můžete udělat příjemnou masáž ve vodě. Vířivka nafukovací je skladná, můžete ji postavit na podložku na trávu i na terasu. Jednoduše a rychle vám ohřeje vodu na požadovanou teplotu a lze ji používat i během studeného počasí.

Podívejte se na mnohé vybavení nejen na zahradu do e-shopu Hawaj, a kupte si kvalitní a příjemné pomocníky pro vaše zdraví.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora