- Reklama -hobby

Kvalitní venkovní reflektor zajistí dokonalé osvětlení dvoru, zahrady i jiného prostranství

spot_img

Při nákupu venkovního reflektoru většina z nás očekává výbornou svítivost, nastavitelnost úhlu svícení, odolnost materiálu, ideálně také voděodolnost, aby mohl být reflektor i v místech, kde nebude chráněn před deštěm, např. pod stříškou. Venkovní reflektor mnoha typů, tvarů, parametrů najdete na e-light.cz. Rozdílné jsou i jejich ceny, nechybí zajímavé slevy, které jsou vyšší i více než 30 % z původní ceny, aby si vybral skutečně každý.

Kvalitní reflektor pro venkovní prostory

V e-shopu e-light.cz najdete různé kvalitní venkovní reflektory, které jsou určeny pro osvětlení nádvoří, na fasádu, do dílny a mnoho dalších míst. Jsou odolné vodě, což je požadavek spousty uživatelů.

Levné, ale kvalitní venkovní svítidlo, je plochý reflektor ONILIO LED IP65. Jeho těleso je tvořeno hliníkem, povrch můžete vybrat v bílé nebo černé barvě, difuzor plast opál, má nastavitelný směr svícení, LED 10W/20W/30W/50W, neutrální 4000K, 230V, IP65, tř. 1, rozměry dle typu, přičemž na výběr máte z osmi variant. Aktuálně jej můžete koupit se slevou 12 % za 444,19 Kč.

O něco dražší, ale naprosto dokonalý, je venkovní reflektor TEVINA 14W CCT RGBW IP65. Stojí aktuálně 746,21 Kč což je cena po slevě 32 %, kterou teď e-light.cz nabízí. Tento venkovní reflektor je z hliníku v černé barvě, LED 14W, 1275Im, lze jej ovládat smart telefonem s instalováním aplikace Tuya, nechybí wi-fi, možnost stmívání, nastavení tepla CCT teplá 3000K – denní 6500K, RGBW, vyzařovací úhel 120°, RA70, 230V, IP65, rozměry 160 x 150 x 40 mm.

Kromě venkovních reflektorů v e-shopu koupíte i LED reflektory s čidlem pohybu, zahradní osvětlení, svítidla do záhonu, osvětlení reklamy a mnohé jiné interiérová svítidla, vánoční osvětlení… Mnohé navíc za akční ceny, které jsou výhodné a ušetří vaši peněženku.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora