- Reklama -hobby

Proč se vyplatí investovat do stínící sítě na plot?

spot_img

Pokud máte pozemek oplocený klasickým pletivem, zřejmě hledáte způsob, jak si zajistit soukromí a zabránit pohledům zvědavých kolemjdoucích. V takovém případě vám přijde vhod stínící síť, která vás nadchne hned z několika důvodů.

V současné době nachází stínící sítě vskutku široké uplatnění, a to nejen na soukromých pozemcích, ale i na veřejných sportovištích či stavbách.

Ochrana proti slunci

Především v letním období představují stínící sítě na plot způsob, jak zabránit nepříjemnému slunečnímu svitu. V případě, že chcete trávit více času na čerstvém vzduchu, ovšem neustálé sluneční záření vám je pro vás nepříjemné, není nic lepšího než investovat do stínící sítě s efektivitou stínění až 90 %. Umístíte ji na plot, a tím pádem si vytvoříte příjemný stín.

Větší soukromí

Pokud vám vadí, jak sousedé i kolemjdoucí sledují, co zrovna děláte na zahradě, opět vám přijdou vhod stínící sítě. Sáhněte po tmavě zelené barvě, neboť přirozeně zapadne do prostředí zahrady, navíc trochu připomíná živý plot.

Dlouhá životnost

Zaměřte se na to, z jakého materiálu je stínící síť vyrobena. Vhodný je polyetylén, protože se jedná o vysoce odolný materiál s nízkou hmotností a dlouhou životností. I přes nepřízeň počasí si zachovává svůj tvar a odstín. Zvládá bez problémů sníh, mráz, vodu, ale i ostré sluneční paprsky a vysoké teploty. Pro upevnění jsou v síti připravena kovová oka.

Široké využití

Stínící sítě se sice nejčastěji používají na plot, nicméně jsou vhodné i na zastínění bazénu či posezení na zahradě. Se sítí zakryjete také pískoviště, abyste ho ochránili před kočkami a dalšími mazlíčky na zahradě.

Jestliže hledáte výrobce kvalitních sítí, podívejte se do nabídky společnosti Peplachty. Budete nadmíru spokojení s provedením, pestrým sortimentem i cenou.

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora