- Reklama -hobby

Už jste připravení na pořádná horka? Víme, jak si usnadnit zalévání doma i na chalupě!

spot_img

Krásné sluneční počasí během jara zahradám i záhonům jen přeje. Ovšem o to méně dešťů plní vaše retenční nádrže a sudy. Proto je potřeba vytěžit maximum, co se dá a pochytat co nejvíce vody, než opět udeří letní horka. Plné nádrže budete moci využít na chalupě například jako užitkovou vodu a doma zase dopřát dostatečnou vláhu trávníku a rostlinám. Díky moderním technologiím už to ani snazší být nemůže.

Sudové čerpadlo lze umístit do jakéhokoli sudu, barelu nebo nadzemní nádrže díky jeho velikosti a flexibilnímu uchycení. Pod průhledným krytem lze průběžně kontrolovat zbývající čas výdrže baterie. Jelikož dešťovka není vždy čirá, ale mohou do ní napadat nečistoty, je čerpadlo vybaveno integrovaným předfiltrem zabraňujícím ucpání.

Vodu na všechna potřebná místa na zahradě rozvedete například pomocí bateriového sudového čerpadla Kärcher BP 2.000-18 Barrel(doporučená cena bez baterie 2190 Kč). Sud s vodou můžete mít klidně umístěn v místech bez elektřiny, protože tohle nové čerpadlo je poháněno 18 V Li-Ion baterií kompatibilní s 18 V Kärcher platformou, a není tudíž závislé na přívodu el. proudu. Přímo na čerpadlo pak můžete napojit hadici s postřikovačem a pohodlně zavlažovat.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

- Reklama -spot_img
spot_img

Redakce doporučuje

Články autora